Dukla JM Mladší přípravka 2007 – SC Radotín (30:10)

Žák, Forejt, Razesberger (1), Novák (4), Soukup (2), Kendra, Koptiš, Brabec (1)

Sestava 2. hřiště (23:3)

Bulíř (3), Obergruber (2), Hroneš, Poustka (5), Hornek (7), Bednář (2), Nováková (1),

Kavan (3)

V neděli 20.9. jsme nastoupili ke třetímu zápasu sezóny proti Radotínu. Na prvním hřišti byl zastupován Fotbalovou Akademií Alexe Zbura. Do poločasu (5:3) jsme nad ní měli mírnou převahu. Občas by to však chtělo trochu zjednodušit hru (duo Novák – Soukup) a jistě mohlo padnout více gólů. Ale přáním každého trenéra je gól do prázdné brány, že? Mrzí mě hodně spálených šancí od útočníků, příště více klidu kluci. Od druhého poločasu se vše obrátilo a soupeř také ukázal kvalitu. Zvýšil tempo, byl všude první a hra se začala vyrovnávat. V určitých pasážích hry byla akademie i lepší. Na druhém hřišti proti Radotínu to bylo jiné a skóre 23:3 mluví za vše. Škoda, že jsme se o poločase neprostřídali, kluci si mohli více zahrát. Opět všem děkuji za bojovnost a za třetí výhru. Příště nás čeká těžký soupeř Bráník, hurá na něj.