Jak na stadionu Na střelnici…

Dukla JM, A-tým – Střešovice

Starší přípravka, ročník 2009

V dnešním utkání jsme hlavně nechtěli nic podcenit. S týmem, který dosud nezískal v soutěži ani bod, jsme si chtěli hlavně zahrát fotbal a předvést něco ze svého pravého fotbalového umění. O dosaženém konečného výsledku se nám, realizačnímu týmu, upřímně řečeno ani nesnilo. Kluci předčili na hřišti všechny naše očekávání. Je vidět, že fotbal v tomhle věku je více o hlavě než o dovednostech. Přichází na řadu důležité faktory jako je motivace, individuální přístup, citlivá volba rozestavení v závislosti na povaze hráčů a mnoho dalšího. Panové, děkujemeza hezké fotbalové představení.

Sestava 1. hřiště: Válek, Tvrdek, Nevdashov, Vrána, Topič, Ešner, Bártů

Výsledek: 23 – 8

Čtvrtiny: 10 – 0, 6 – 0, 4 – 3, 3 – 5

Jedním slovem „jízda“. Kromě poslední čtvrtiny nedali naši borci soupeři k míči ani přičichnout. „Všechno na Máru, on to tam nějak zavěsí“, dalo by se říci, že bylo dnešním heslem. Ostrostřelec Marek Ešnersi také vytvořil svůj osobák v jenom utkání. Nastřílet hodně gólů ovšem bylo dnes docela zásadní, bude mít velký vliv na konečné pořadí v ligové tabulce.

Sestava 2. hřiště: Dovolil, Baleja, Enenkel, Nedvěd, Knápek, Kohoutek, Kakos

Výsledek: 27 – 8

Čtvrtiny: 8 – 2, 9 – 1, 6 – 3, 4 – 2

Legendární levačka Lukyho Kohoutkapověsila do sítě všechno možné i nemožné, na co sáhla a k čemu se dnes dostala. Soupeř byl absolutně bezradný. 19 branekv jednom utkání za náš tým ještě nikdy nikdo nevstřelil. Absolutní rekord! Ale nutno podotknout, že skvěle pracoval celý tým. Fotbalové kombinace dvojice Knápek – Kohoutekbyly jako z učebnice. Jeden neustále hledal druhého a druhý prvního. Knapík připravil Lukymu minimálně polovinu jeho branek díky stejné fotbalově-frekvenční vlně, která na hřišti panovala. Spolehlivá obranná dvojka Kokoska – Bája odpracovala zápas bez zbytečných chybiček. Do gólového brankostroje se zapojil i náš legendární brankář Kubík Dovolil díky proměněné penaltě. Mára Enenkelpo svém již tradičním způsobu spálil, co se dalo, zřejmě ze soucitu k soupeři, ale bojoval jako lev. Bohužel se nám zranila pilná včelička Míša Nedvěd, doufejme, že se nám dá brzy do pořádku.

Celkový výsledek: 50 – 16 (18 – 2, 15 – 1, 10 – 6, 7 – 7)

Branky: Kohoutek 19x, Ešner 16x, Bártů 4x, Knápek 3x, Tvrdek 2x, Enenkel 2x, Nevdashov 1x, Baleja 1x, Kakos 1x, Dovolil 1x

Trenéři: Dovolil, Tvrdek, Knápek

Fenomenální vítězství pojedeme potvrdit v příštím kole v pátek, 26.10.2018, na Aritmu.