I přes prohru kvalitní výkon

U-11

FK Dukla JM : Admira Praha  (8:26)

Sestava:

1.hřiště: Bryscejnová, Kapek, Krameš, Nguyen, Razesberger, Hornek, Novák, Nováková  (5:13)

2.hřiště: Vagenknecht, Míka, Štěpán, Kendra, Bednář, Berisha, Pampurik, Forejt, Poustka  (3:13)

Hodnocení: V dnešním posledním kole k nám zavítal lídr a neporažený tým naší skupiny – Admira Praha. I přes prohru byl dnes náš výkon kvalitní. Soupeře jsme se nebáli a hráli otevřenou partii.  Naše první hřiště hrálo s Admirou relativně vyrovnaně, druhému hřišti příliš nevyšel úvod zápasu a to se s nimi táhlo až do konce. Bylo znát, že kluci ročníku 2007 měli až moc velký respekt.  Opět jsme nastoupili takřka s půlkou kádru ročníku 2007.

Hodnocení podzimní části: Myslím, že můžeme být spokojeni, jak s umístěním v tabulce (7.místo, 12 bodů), tak i předvedenou hrou. Postupem podzimní části jsme doplňovali ročník 2006 o kluky z ročníku 2007, aby jsme měli dostatečný kádr na hraní zápasů. Takže to nakonec dopadlo tak, že jsme podzimní část odehráli  s 8 kluky ročníku 2006, 8 kluky ročníku 07 a dvěma slečnami ročníku 06. Takže se domnívám, že naše umístění je báječné. Samozřejmě, že náš tým máme stále kam posouvat a zlepšovat. Nevyšli nám bohužel 2 zápasy, kdy alespoň v jednom jsme mohli bodovat. Ale nevadí, pokusíme se to napravit v jarní části sezóny. Všem rodičům děkuji za kvalitní docházku dětí jak na tréninky, tak na mistrovská utkání. Zlepšené fandění při zápasech a pomoci při stavění a uklízení hřišt.  A na závěr, děkuji svým asistentům za pomoc při trénincích a vedení zápasů a největší dík patří našim klukům a holkám.