Hvězda letí vzhůru

Ročník 2009 + 2010

aneb i kluci z druhé lajny jsou nebezpeční…

Již sedmý turnaj v pořadí v rámci zimní přípravy sezóny 2017 – 2018 nás přivedl na Ovčín, v sobotu, 03.03.2018. Opět v sestavě dvou dukláckých týmů posílených o tři hráče z ročníku 2010 – Fílu Reigla, Bruno Hybela a Lukyho Vaníčka. Kluci odehráli pěkný turnaj, proti tradičním soupeřům a posbírali mnoho dalších zápasových zkušeností, což se jim nepochybně v jarní části sezóny bude moc a moc hodit.

Sestava DJM modrý tým: Zach, Foltýn, Kozlovskyj, Vlastník, Trůta, Toni Phi Hoang, Oth, Vaníček, Hybel´

Bezvadný a velmi statečný výkon Adama Zacha v bráně. Chytal velmi spolehlivě a zabránil spoustě gólů. Díky němu skóre z jednotlivých zápasů nekončilo vyšším brankovým rozdílem v náš neprospěch. Líbila se nám souhra dvou řízných beků Karlose Kozlovskyho a Míši Trůty. K vidění z jejich strany byla spousta krásných přihrávek, na které si soupeř neměl šanci sáhnout. Zapáleným a agilním výkonem se prezentoval Toni Phi Hoang, krásný snaživý výkon. Jako pravý bojovník a gladiátor se ukázal být Bruno Hybel´, který bojoval v každém zápase do posledního dechu.

Výsledky:

DJM modří – DJM žlutí          0 – 0

DJM – Dubeč                          0 – 3

DJM – Radošovice                  0 – 5

DJM – Zeleneč                        0 – 5

Sestava DJM žlutý tým: Bártů, Černý, Nedvěd, Topič, Bezouška, Forman, Ginley, Vamberský, Reigl

Krásné kličky a tah na branku byly k vidění, asi jako již tradičně, ze strany Míši Médi. Trochu za svou pověstí vynikajícího technika zůstal Jáchym Topič. Sice bojovný výkon, ale absolutně bez zapojení silových prvků, ukázal Domík Forman. Stabilně odpovědnou hru předvedl Jordy McGinley, navíc okořeněnou parádním gólem. Ze zimní letargie se nám probouzí další levonohá zbraň – Ondra Vamberský, který proti Dubči pověsil do sítě soupeře jeden parádní gól. Byl to obstojný týmový projev, který stačil na třetí místo v turnaji. Při troše dobré vůle mohl tento tým hrát i o vyšší příčky v turnaji.

Výsledky:

DJM – Zeleneč                        0 – 5

DJM žlutí – DJM modří          0 – 0

DJM – Radošovice                  0 – 3

DJM – Dubeč                          3 – 1 (Ginley, Vamberský, Černý)

Trenéři: Tvrdek, Knápek