Hráli jsme vyrovnaně

SPŘ roč. 2005

FK Dukla JM : ČAFC Praha  12 : 17

Sestavy:

1.hřiště: Bulíř Lukáš, Kapek Milan, Míka Matyáš, Kulhavý Jakub, Obergruber Thomas, Nguyen Filip, Krameš Jakub, Cafourek Lukáš.

2.hřiště: Hornek Lukáš, Vyjídák Jan, Kudrna Matěj, Haišman Vojtěch, Riedl Tomáš, Lejsek Matyáš, Nguyen Kiet.

Dnešní zápas byl spíše než s Čafkou s oddíly Hostivaře a Stodůlek. Na prvním hřišti kluci složení z ročníků 2006 a 2007 nastoupili ihned po odehraném zápase za ročník 2006 opět k dalšímu zápasu za ročník 2005. Zvládat tyto dva zápasy za sebou je pro kluky hodně náročné, ale věříme, že do budoucna bude tato zkušenost jen pozitivní. Hráli jsme všechny čtvrtiny celkem vyrovnaně, nebylo to, že by nás soupeři zatlačili, naopak góly jsme dostávali z brejků, ale to nevadí, byla snaha o útočení všech hráčů. Ale ke konci už nám chyběla síla v zakončení. Kluci odehráli super zápas.

Druhé hřiště, první dvě čtvrtiny kluci hráli také vyrovnaně a v posledních dvou už dominovali. Bylo vidět na klucích snaha o kombinaci, častá střela a tak by to mělo být. Tento zápas vyšel Matyášovi Lejskovi, který vstřelil 7 branek. Paráda a gratulace.