Hra v hlavách

MŽ U-12/U-13

Sokol Stodůlky : FKDJM „A“ 2:1 (0:0)

Sestava: Vagenknecht, Novák, Kavan, Koptiš, Bednář, Ondrášek, Stříbrský, Bakalík, Cabala, Klápa, Bílý, Prüher, Zouhar.

Střelec: Prüher

Shrnutí: V předposledním utkání podzimní části jsme zavítali na Klausovu ZŠ. První tým se třetím s rozdílem 3 bodů. Takže  v utkání šlo o hodně. Oba týmy hrály od prvních minut ze zabezpečených obran, takže prvních 15 minut nebylo příliš moc fotbalových. Poté si domácí vytvořili první velkou šanci, kterou jsme přežili a i my se dostali do velké šance, ale zbrklost v zakončení v jasné šanci byla silnější. Na konci poločasu se opět dostáváme k samostatnému uniku, ale opět zbrklost v zakončení nás trápí. O poločasu se kluci povzbuzují do druhého poločasu a tady po 40 sec střílíme gól z rohového kopu. Tento gól místo, aby nás uklidnil, tak přesně naopak. Začaly nám odskakovat více míče od nohy, přihrávky nepřesné spjaté s pohybem, který se vytratil. Za minutu děláme před brankou chybu při zpracování a domácí nás trestají. Jsou na koni, naopak my všude druzí v soubojích, dáváme si přednost atd. Za dalších 7 minut dostáváme další branku, kdy po centru ze strany necháváme ve vápně naprosto volné hráče a není pro ně problém šanci využít. Zbývá 15 minut, ještě ustojíme břevno domácích a od této chvíle jsme to my, kteří tlačí domácí a nenecháváme je k naší brance přiblížit. Zahráváme mnoho rohů, střely z dálky, ale nic. V poslední minutě zahráváme poslední roh zápasu a k naší smůle hlavičkou trefujeme tyčku a od ní se kutálí míč místo do branky ven. Domácí odkopávají míč a je konec utkání. Dnešní zápas se nám moc nepovedl, hrálo se o čelo tabulky a to nám svazovalo nohy a spíše jsme to neunesli v hlavách. A takovým tlakem si musí kluci také projít a učit se z něj. Poněvadž nás další týden čeká další zápas o čelo tabulky.
V sobotu  16.11. od 9 h v posledním utkání podzimní části hrajeme s Duklou Praha o první místo v Přeboru.