Hra měla o poznání lepší kvalitu

Pro Minicup na Čafce jsme tým posílili o zkušené „matadory“ Matouše a Maxíka a hra v turnaji měla o poznání lepší kvalitu. Po první jasné výhře nad Juniorem 8:0, jsme odehráli krásný zápas se Slavií. V koncovce jsme spálili množství šancí a přes těsnou prohru 1:2 jsme kluky museli za výkon pochválit. Ve třetím zápase předvedli kluci asi nejlepší výkon, který odnesl Motorlet debaklem 9:0! Zápas s Viktorií Plzeň byl velmi bojovný, ale kvalitní na obou stranách, Dukla dvakrát dotahovala gólové manko a výsledkem je asi spravedlivá remíza s dalším „ligovým“ soupeřem 2:2. Poslední zápas proti Královu Dvoru opět ukázal naši dnešní kvalitu, čehož je výhra 7:0 důkazem.

Celkově v turnaji druhé místo za „stoprocentní“ Slavií, hvězdou turnaje však byl patnáctigólový Matouš Bryscejn, který byl v každěm zápase opravdu tím „rozdílovým hráčem“. O zbylé branky se podělil celý tým. Čtyři Vládík Anděl, po dvou Pavel Tvrdek, Max Šefraný a Ondra Knápek. Celý tým však zaslouží pochvalu za předvedenou hru, rodičům a trenérům dnes kluci udělali radost J.

Sestava Ministar (Újezd n. L.):

Adam Lukáč – David Vejsada, Marek Enenkel, Adam Zach, Jakub Severin,

Karel Baleja, Lukáš Volf