Hezký výkon proti silnému soupeři

Motorlet – Dukla JM

Ročník 2009

V sobotu, 28.04.2018, jsme přijeli zkusit štěstí a zlomit jarní nepříznivou bilanci na hřiště silného Motorletu. Aktuálně třetí tým tabulky jsme dosud neporazili, naše dosavadní výsledky byly vždy poměrně vyrovnané. I tuto sobotu jsme odjížděli z Motorletu se vztyčenou hlavou, neboť dojem z předvedené hry byl velmi hezký. Celé utkání se soupeř musel třást o výsledek a v rozpacích si stále opakovat: „Kdo to je? Co to je za tým? Dukla JM? Takhle dobře s námi ještě nehráli…“.

Sestava 1. hřiště: Tvrdek, Knápek, Ešner, Volf, Nevdashov, Válek

Výsledek: 15 – 11 (2 – 6, 0 – 4, 5 – 4, 4 – 1)

Pod taktovkou kapitána Pavlíka Tvrdkaodehráli na tomto hřišti naprosto vyrovnané utkání. Zejména pak v druhé polovině zápasu byl soupeř poměrně bezradný a s přibývajícím časem rozjížděli naši borci herní i gólovou mašinérii, při které si kluci z Motorletu nepřáli už nic jiného, než aby rozhodčí pískl konec utkání. Gólově tento tým dlouhodobě táhne osvědčená a sehraná trojice Ešner – Tvrdek – Knápek. Stává se postrachem našich soupeřů stejně jako kdysi legendární hokejový útok Makarov – Larionov – Krutov.

Sestava 2. hřiště: Baleja, Nedvěd, Bártů, Topič, Enenkel, Kakos, Dovolil

Výsledek: 19 – 11 (4 – 2, 6 – 6, 5 – 2, 4 – 1)

Parádním způsobem odehrál utkání Jáchym Topič, se soupeřem si na hřišti dělal, co chtěl a zaslouženě se stal z duklácké strany nejlepším střelcem utkání. Podobně excelentně na tom byla naše mladá levonohá naděje Jířík Kakos. Neuhnul z jediného souboje a roste z něho veliký fotbalový rváč! Neoddiskutovatelnou jedničkou v brance se stává Kubík Dovolil. Neprostý klid, jistota s konstruktivní rozehrávkou z pozice mezi tyčemi. I když méně produktivní, ale nejužitečnější hráč našeho týmu je brousek Kája Baleja, obounohý univerzál.

Obdržené góly jsme inkasovali povětšinou za pozdní dostupování a obsazování soupeře. Pánové, bez ohledu na výsledek vám celý váš klub fanoušků skládá velkou pochvalu a obdiv za sobotní fotbalové představení.

Celkový výsledek: 34 – 22

Branky: Topič 4x, Ešner 3x, Tvrdek 3x, Kakos 3x, Nedvěd 2x, Enenkel 2x, Knápek 2x, Volf 2x, Nevdashov 1x

Trenéři: Tvrdek, Knápek

Děkujeme všem rodičům a příznivcům za podporu a zveme všechny na fotbalovou podívanou v dalším mistrovském utkání, které se hraje v sobotu, 05.05.2018 od 11:45 hod. na Mikulce.