Hezký vstup do sezóny

FK Admira Praha – FK Dukla JM

V neděli, 10.09.2017 jsme vstoupili do ligové soutěže prvním mistrovským utkáním. Začali jsme venkovním zápasem proti nevyzpytatelné Admiře, který byl odehrán na mokrém přírodním trávníku. Do utkání jsme sice vstoupili trochu rozpačitě až ospale, ale od druhé čtvrtiny jsme poměrně s přehledem začali utkání dominovat. Soupeř vyrukoval s houževnatě a velmi bojovně hrajícím kádrem, který jsme začali přehrávat až kombinační hrou a několika rychlými góly dostali soupeře pod psychický tlak. Vedení pak naši borci postupně a trpělivě navyšovali až do konce utkání a vznikl z toho hezký a jednoznačný výsledek.

Sestava 1. hřiště: Tvrdek, Ešner, Dovolil (B), Bártů (B), Enenkel, Carmine

Výborný výkon Ondry Bártů v brance dal základ k vítězství 17 – 8 na tomto hřišti. Výbornými brankářskými zákroky zaujal všechny fandící diváky a svůj výkon podpořil chytrou rozehrávkou od brány, kterou několikrát poslal útočníky přímo do zakončení a tváří v tvář soupeřovu brankáři. Hezky se nám rozehrál Marek Enenkel, který nastřílel 5 krásných gólů. Ostatní bojovali a podpořili týmovou hru důslednou hrou v obraně.

Sestava 2. hřiště: Meduna (B), Válek (B), Knápek, Volf, Nevdashov, Kakos

Hezkým fotbalovým projevem zaujal Denis Nevdashov. Honzík Válek stačil v druhém poločase, který strávil v poli, nastřílet celkem 6 parádních gólů a předvedl naprosto vzorné zaujetí pro hru. Ondra Knápek několikrát poslal hezkou přihrávkou spoluhráče do gólového zakončení. Luky Volfík se svým neuvěřitelným fyzickým fondem odjezdil utkání jako motorová myš, zasloužil si rozhodně nastřílet více gólů, nedařilo se však v koncovce.

Výsledek: 13 – 35

Branky: Tvrdek 6x, Ešner 6x, Válek 6x, Enenkel 5x, Nevdashov 4x, Volf 3x, Knápek 2x, Carmine 1x, Kakos 1x, Meduna 1x

Trenéři: Tvrdek, Knápek