Hezký vstup do nového roku

Ročník 2009

V sobotu, 06.01.2018, jsme odstartovali fotbalový rok 2018 velmi dobře obsazeným turnajem na Ovčíně. Do hry jsme poslali dva týmy, které rozhodně neudělaly Dukle JM žádnou ostudu. Žlutý tým dominoval celému turnaji, modrý tým byl hrozbou každému ze soupeřů. S předvedenou hrou jsme v obou případech na výsost spokojeni, výsledky modrého týmu rozhodně neodpovídali předváděné hře.

Žlutý tým: Baleja, Dovolil, Válek, Kakos, Tvrdek, Knápek, Topič, Nevdashov, Enenkel

Výsledky:

Dukla JM – Dolní Počernice:              3 – 1 (Tvrdek, Knápek, Válek)

Dukla JM – Ďáblice:                           1 – 0 (Nevdashov)

Dukla JM žl. – Dukla JM mod.:          6 – 0 (Dovolil, Knápek, Tvrdek, Kakos, Baleja, Topič)

Dukla JM – Tempo:                           5 – 0 (Nevdashov 2x, Dovolil, Kakos, Válek)

Dukla JM – Zeleneč:                          1 – 0 (Tvrdek)

I bez dvou hráčů základní sestavy (Meduna, Ešner) odehrál tento tým brilantně celý turnaj a s pouze jedinou obdrženou brankou ovládl bezkonkurenčně všechny zápasy. Pouze v posledním utkání proti Zelenči brnkal trochu na nervy, branka padla v poslední minutě utkání. Celý tým si zaslouží velkou pochvalu. Předvedl kolektivní, kompaktní a koncentrovaný výkon okořeněný nádhernými brankami.

Modrý tým: Ginley, Nedvěd, Volf, Foltýn, Zach, Vamberský, Oth, Forman

Výsledky:

Dukla JM – Tempo:                           0 – 0

Dukla JM – Dolní počernice:              0 – 4

Dukla JM mod. – Dukla JM žl.:          0 – 6

Dukla JM – Zeleneč:                          1 – 2 (Nedvěd)

Dukla JM – Ďáblice:                           2 – 3 (Nedvěd, Ginley)

Škoda ztracených výsledků v utkáních proti Zelenči a Ďáblicím. Byla to vyrovnaná utkání, kde náš tým si vytvořil mnoho brankových příležitostí a mohl obě utkání mít hravě pod kontrolou. Vlastní nekoncentrovaností jsme ale oba zápasy těsně prohráli. I přesto skládáme všem klukům z týmu obrovskou poklonu za bojovnost a statečný výkon!!!

Žlutý tým obsadil suverénně 1. místo v turnaji, modrý tým skončil na místě šestém.

Trenéři: Tvrdek, Knápek