Hezké zakončení podzimu

Starší žáci: TJ PRAGA 1:8 FK Dukla Jižní Město

Po domácí prohře s prvním Kačerovem jsme se nepovedené utkání pokusili odčinit ve Vysočanech na hřišti TJ PRAGY. Na těžkém terénu jsme začali opatrně a hráli jednoduše. Do vedení nás dostal jako správný kapitán po individuální akci Tomáš. Dvougólové vedení nám zajistil náš nejlepší střelec podzimu Patrik. Od té doby jsme začali kombinovat a k vidění byla spousta hezkých akcí. Soupeř snížil na 1:2 těsně před koncem poločasu. Poločasové dvoubrankové vedení a vítr do plachet nám vystřelil v nastavení 1. poloviny Nico, který se trefil poprvé v sezóně. Po změně stran jsme předvedli mnoho hezkých akcií a dobrým výkonem dali tečku za podzimem. Hattrickem se zaskvěl Nico. Přezimujeme na 2. místě, což znamená jediné, a to závazek pokračovat v tvrdé práci a nadále se zlepšovat.

Branky: Boketta 3, Laho 1, Medvedz 2, Budínský 1, Bobok 1

Sestava: Nguyen, Brt, Budínský, Hlinka, Smrkovský, Laho, Bobok, Martinovič, Dalibaba, Boketta, Medvedz

Střídající: Zatočil, Mysliveček, Pravda, Horálek

Trenéři: Řehoř, Vagaský