Hezké fotbalové představení

Ročník 2009 + 2010

Další turnaj ve Zbuzanech

V sobotu dopoledne, 10.02.2018, jsme se sešli k dalšímu turnaji ve Zbuzanech, který byl značně poznamenám končícími jarními prázdninami, což mělo vliv na hráčskou skladbu týmu. I tak se nám sešlo dostatek hráčů a hráček na sestavení 2 týmů, které předvedly velmi solidní fotbalové představení.

Sestava DJM modrý tým: Juhásová, Rychna, Šlézar, Vachalovský, Kozlovskyj, Ginley, Černý, Nedvěd

V tomto týmu šlo především o sbírání fotbalových zkušeností. Tým složený ze třech posil ročníku 2010 (2011), tedy fotbalistů(-ek), kteří zde hráli proti o 1 – 2 roky starším hráčům, a kluků ročníku 2009, kteří potřebují zápasové zatížení jako sůl, se pral se silnějšími soupeři velmi statečně. Nedařilo se také střelecky, jinak by skóre vypadalo výrazně jinak. Výborný dojem udělal nejmladší hráč týmu Martin Rychna, a to svou fotbalovostí a bojovností. Kubík Šlézar, když v budoucnu trochu přitvrdí, tak z něho bude výborný a důrazný hráč. Markétka pořád předčí svojí rychlostí a dravostí i starší a větší kluky. Na Karlosovi Kozlovkém a Edovi Vachalovském je na hřišti vidět jejich nepravidelná tréninková docházka. Méďa a Jordy se postupně etablují ve vůdčí osobnosti tohoto týmu. Z Maty Černého se začíná stávat velmi cenné fotbalové zboží, které svou univerzálností dokáže kvalitně zastat jak roli brankáře, tak roli středopolaře.

Výsledky:

DJM – Dolní Břežany             1 – 10 (Nedvěd)

DJM – Stodůlky B                  0 – 2

DJM – Rapid Psáry                 1 – 15 (Šlézar)

DJM – Králův Dvůr                 0 – 18

Chtěli bychom všechny hráče modrého týmu povzbudit, aby nevěšely hlavy nad počtem obdržených gólů, důležitější, než výsledky, je herní projev týmu, který byl velmi sympatický. Za bojovnost a statečnost vám všem patří velký dík a obdiv!

Sestava DJM žlutý tým: Ešner, Tvrdek, Knápek, Válek, Baleja, Nevdashov, Meduna

Tady kluci připravili krásnou pastvu pro oči fotbalového diváka. Zápas proti Meteoru, který jsme dosud nikdy neporazili, ukázal, že máme na to, hrát vyrovnané utkání s jakýmkoli soupeřem. Krásné utkání, ve kterém z nás měl soupeř velký respekt, ale díky úspěšnější střelbě z dálky výrazně vyšších kluků protivníka, se fotbalové štěstíčko přiklonilo na jeho stranu. V ostatních zápasech jsme jasně dominovali, zápas proti Stodůlkám se strhl v dramatickou přestřelku s happy endem pro náš tým. Kluci začínají sklízet ovoce jejich 3 – 4 leté dosavadní intenzivní fotbalové dřiny.

Výsledky:

DJM – Liblice              7 – 1 (Nevdashov 2x, Tvrdek 2x, Baleja 2x, Ešner)

DJM – Meteor            1 – 2 (Meduna)

DJM – Stodůlky A      6 – 4 (Válek 2x, Nevdashov, Ešner, Tvrdek, Knápek)

DJM – Jinočany          13 – 1 (Knápek 4x, Ešner 3x, Tvrdek 2x, Válek 2x, Nevdashov, Baleja)

DJM – Kralupy            6 – 0 (Ešner 3x, Knápek 2x, Nevdashov)

Trenéři: Tvrdek, Knápek

Děkujeme všem rodičům za podporu a povzbuzování.