Herní převaha

MŽ  U-12/U-13

FKDJM MŽ „B“ – Sokol Cholupice  7:0 (6:0)

Sestava: Bartusek, Vladyka, Matušek, Vacata, Soukup, Bakalík, Moucha, Hrdlička, Kuboš, Šalát, Blumenthal, Janata, Vaníček.

Střelci: Moucha 2x, Hrdlička 2x, Janata, Vaníček, Bakalík.

Shrnutí: V dnešním utkání jsme chtěli potvrdit vítězství z minulého kola. Vstoupili jsme do utkání ale rozpačitě. Byli jsme příliš zbrklí a tím hodně kazili jednoduché přihrávky a museli neustále bojovat zpět o míč, namísto toho, abychom drželi míč a připravovali si příležitosti. Postupem času jsme přebírali iniciativu a a po mnoha šancích se nám podařilo vstřelit branky a do poločasu zápas rozhodnout. Druhý poločas už byla hra pouze na jednu branku a byla to plejáda zahozených možností, kdy jsme vstřelili pouze jednu branku. Ale mohlo těch gólů být podstatně více. Pochvala pro kluky, ale stále je před námi mnoho práce.