Herní převaha

Dukla JM 2009 (U11) – tým „A“ – Aritma Praha

V neděli 20.10.2019 jsme za krásného slunečného dne přivítali na domácí půdě tým Aritmy Praha.

Ani v tomto utkání se nám nezadařilo nastoupit v kompletní sestavě, ale tentokrát jsme dokázali zaskočit za chybějící spoluhráče naprosto dokonale.

Na prvním hřišti bylo od první minuty vidět, že se na utkání tešili, že létají po hřišti s velikým elánem, do osobních soubojů šli s odhodláním a touhou vítězit. Soupeře jsme nepustili k žádným závažným šancím a našeho zaskakujícího gólmana jsme se snažili maximálně uchránit. Jedinou výjimkou byla druhá čtvrtina, kdy naši hráči propadli pocitu, že všichni budeme hrát jen dopředu a soupeř trochu vystrčil růžky. Znovu jsme předvedli, že pokud hrajeme v pohodě, dokážeme si vytvořit spoustu šancí, bohužel však efektivita nám schází a to při vypjatých utkáních může být rozhodující.

Druhé hřiště se pustilo do soupeře plnou parou a nepřipustilo žádnou polemiku o výsledku. Kluci hráli pohledný fotbal a poctivou hrou zpět se společně s jistým výkonem brankáře zasloužili o čisté konto. Od většího počtu nastřílených branek nás oddělovala nepřesnost přihrávek.

Fakta ze zápasu :

1.hřiště:

Sestava : Válek, Nevdashov, Enenkel, Knápek, Topič, Nedvěd, Vrána, Němec

Výsledek : 16 : 5 (7 : 3)

Góly : 6x Nedvěd, 4x Knápek, 4x Topič, 1x Enenkel, 1x Vrána

1. hřiště :

Sestava : Bártů, Baleja, Šefraný, Tvrdek, Hiduts, Ešner, Fedoryk

Výsledek : 7 : 0   (3 : 0)

Góly : 3x Ešner, 2x Tvrdek, 2x Fedoryk

Celkový výsledek : 23 : 5