Fotbalpraha.cz Osm gólů Dukly JM i krásný přímý kop zličínského Zahálky. Podívejte se!

V nečekaný debakl se proměnilo utkání o 4. místo Pražská teplárenská přeboru. Dukla JM rozcupovala záběhlickou Čafku na jejím hřišti 8:1! Polovinu gólů zařídil kanonýr Kotlík, s 25 trefami nejlepší střelec celé soutěže. Dvakrát se prosadil z penalty, jednou se trefil náramně do horního růžku. Zličínu pomohl k důležité záchranářské výhře na Zbraslavi (0:2) nádherný přímý kop kapitána Zahálky. Parádní zásah. To jarního suveréna Motorlet B spasil gól Hájka, který po několika odrazech napálil balon do branky a zajistil výhru 3:2. Předtím hostující Královice dvakrát dotáhly ztrátu, potřetí se jim to už nepodařilo… Ďáblice pod novým koučem Boevem šlapou, zlepšenou formu potvrdily vítězstvím 4:2 nad Vršovicemi, v němž dal střelec Blažek jednu z nejlehčích branek v životě: vršovický brankář ho trefil odkopem, který se od něj obloukem odrazil do sítě.

Podívejte se na sestřih gólových okamžiků z uplynulého víkendu, který je vyroben ze záběrů klubových kamer. Ty přenáší zápasy živě na serveru tvcom.cz. V zápase Admira B – Braník gól nepadl.