Fotbalový svátek aneb mírná herní převaha

Dukla JM 2009 vs. Hostivař 2009

V sobotu, 24.03.2018 jsme si na domácí hřiště na Mikulce pozvali k přátelskému utkání soupeře z nedaleké Hostivaře. A protože se k zápasu připojily ještě dva týmy z ročníku 2010, hrálo se dohromady na 5 hřištích. Takové množství hrajících fotbalistů současně naše hřiště ani fanoušci nepamatují. Zápasu docela hezky popřálo i počasí. Všichni kluci – Dukláčci, ale i kluci z týmů soupeře, stejně jako přítomní rodiče a fanoušci, si utkání pěkně užili. V našem případě se jednalo o předposlední přípravné utkání před začátkem jarní části mistrovské soutěže.

Sestava 1. hřiště: Dovolil, Meduna, Válek, Baleja, Ešner, Tvrdek, Knápek

Z kluků od začátku utkání byla cítit obrovská herní pohoda. Viděli jsme parádní fotbalové momenty se spoustou nádherných gólů. Co nás nejvíc těší, většina gólů padala z naší strany po pohledných herních kombinacích. Ukázkově kluci zahrávali rohové kopy. Téměř polovinu gólových zářezů si připsal Marek Ešner, který odehrál utkání s vysokým sebevědomím, tentokrát nikoli na úkor týmového projevu. Nepřeberné množství kilometrů naběhal Kája Baleja, který začíná těžit góly především ze své obounohosti. Kluci, velká chvála, takhle vypadá kvalitní fotbalové představení!!

Výsledek: 20 – 8

Branky: Ešner 8x, Baleja 3x, Válek 3x, Meduna 2x, Knápek 2x, Tvrdek 2x

Sestava 2. hřiště: Bártů, Nedvěd, Kakos, Topič, Bezouška, Enenkel, Nevdashov

I na tomto hřišti byl k vidění pohledný fotbal. Míša NedvědMarek Enenkel a Jáchym Topič se do utkání zakousli od první minuty a soupeři dali jasně najevo, kdo bude utkání vévodit. Škoda jen, že počáteční elán se postupem času trochu vytratil. Takto soupeř stačil korigovat výsledek na pro něho přijatelnou porážku. Statečně bojoval i Denis NevdashovHonzíkem Bezouškou, oba si připsali po dvou gólech. Jiřík Kakos spolehlivě bránil, chyběl trochu klid v rozehrávce. Ondra Bártů bude muset dohonit pokles kondice způsobený dlouhou zimní zdravotní pauzou, ale to půjde velmi rychle, ukazuje se to na každém z tréninků.

Výsledek: 14 – 9

Branky: Nedvěd 6x, Enenkel 3x, Nevdashov 2x, Bezouška 2x, Topič 1x

Sestava 3. hřiště: Černý, Vlastník, hoang Phi, Kozlovskyj, Foltýn, Vrána, Forman, Ginley

Na tomto hřišti nám soupeř sice trochu vyprášil kožich, ale individuální fotbalové projevy našich hráčů nebyly zase tak špatné. Již tradičně bojovný výkon předvedl Domík Forman, který zaslouženě dvakrát cílil do černého. Velmi hezky se v brance prezentoval Toni hoang Phi, chytal vůbec poprvé. Vysoký počet obdržených branek byl způsobený nedisciplinovaností v obraně, ze které soupeř dokázal vytěžit naprosté maximum. Fotbalový výkon letí nahoru u Karlose Kozlovskyho, který si v utkání dovolil pár hezky provedených kliček. Chyběla kvalitní střelba. Pěkné úniky po lajně a dobrou techniku ukazoval Maty Černý.

Výsledek: 4 – 31

Branky: Forman 2x, Černý 1x, Ginley 1x

Trenéři: Meduna, Dovolil, Tvrdek, Knápek

Generálkou na první mistrák bude poslední přípravné utkání, které odehrajeme ve středu, 04.04.2018 od 16,30 hod. opět na Mikulce proti týmu Dukla Praha.

Děkujeme rodičům a fanouškům za úžasnou podporu.