Fotbalový koncert

Slavoj Vyšehrad – Dukla JM 2009 (U11) – tým „A“

V neděli 29.9.2019 jsme se sešli těsně před polednem na půdě nového účastníka naší soutěže, týmu Slavoj Vyšehrad, abychom vzájemně změřili svoje síly a svoje fotbalové dovednosti.

Počasí nám bylo příznivě nakloněno a nic tedy nebránilo tomu, abychom si užili hezké nedělní fotbalové poledne.

Do zápasu jsme nastupovali na obou hřištích v osvědčených sestavách a očekávali jsme, že se kluci natěšeni vrhnou na svého soupeře a předvedou, co všechno již vstřebali a ukážou soupeři, jaký fotbal se hraje na Jižním Městě.

Od úvodního hvizdu bylo celkem zjevné, který celek bude držet taktovku hry ve svých rukou. Přestože na prvním hřišti soupeř proti nám postavil svoji trochu silnější sestavu, která chvilku kladla našim hráčům odpor, tak postupem času byla válcovaná naši velkou herní převahou. Odhodlání a touha vyhrát byla vidět v každém osobním souboji, který jsme sváděli. Byli jsme rychlejší, důslednější, přesnější. Druhé hřiště zahájilo hru také velmi odpovědně a to se ihned začalo projevovat ve změnách skóre. Kluci s velkou pohodou určovali tempo hry soupeře chvílemi vůbec nepouštěli na svoji polovinu. Byla to nádherná podívaná a naši fanoušci byli jistě spokojeni, protože po utkání odměnili všechny hráče Dukly JM mohutným a dlouho trvajícím potleskem.

Odjížděli jsme s Vyšehradu s krásným pocitem sladkého vítězství, které jsme si jednoznačně zasloužili a věříme, že náš vítězný chorál bude ještě dlouho znít v uších soupeřů.

Fakta ze zápasu :

1.hřiště:

Sestava : Meduna, Nevdashov, Tvrdek, Ešner, Šefraný, Topič, Válek

Výsledek : 2 : 13 (2 : 6)

Góly : 8x Ešner, 2x Topič, 1x Nevdashov, 1x Tvrdek, 1x Šefraný

1. hřiště :

Sestava : Dovolil, Vrána, Baleja, Enenkel, Bártů, Knápek, Nedvěd, Hiduts

Výsledek : 4 : 19 (1 : 11)

Góly : 8x Nedvěd, 5x Knápek, 2x Baleja, 2x Enenkel, 1x Bártů, 1x Hiduts

Celkový výsledek : 6 : 32