SJ Podolí 18 23 FK Dulka JM MPŘ09
Podolí

Slavoj Podolí – Dukla JM

Ročník 2009

Posledním podzimním mistrovským utkáním jsme zakončili první část fotbalové sezóny v Podolí, a to v neděli 12.11.2017. Hrálo se již za chladného a polodeštivého počasí. Hezké utkání, ve kterém se konečně, spravedlivě a naprosto zaslouženě to fotbalové štěstíčko přiklonilo na naší stranu a dalo nám možnost udělat sladkou tečku za celým podzimem.

Sestava 1. hřiště: Dovolil, Knápek, Tvrdek, Bártů, Topič, Volf

Skvostným výkonem se předvedl Jáchym Topič, který po několika prospaných zápasech se pozdě, ale přece na konci podzimu probudil a ukázal téměř učebnicovou „one man show“. Jáchyme, perfektní, tohle bylo tvé životní utkání. Všem ostatním ale patří nemenší poděkování, od spolehlivého Kubíka Dovolila v brance přes pracovitou dvojičku Knapík – Tvrďáček, a neúnavné pilné včelky Barťáček – Volfík. Kluci, krásné představení…

Sestava 2. hřiště: Ešner, Meduna, Enenkel, Nevdashov, Bezouška, Kakos, Nedvěd

Za nejlepšího hráče utkání, a hráče, který má v současné době nejlepší formu z celého týmu, jsme zvolili Kubu Medunu. Základní stavební kámen Dukly JM. Ešny, který čím dál více hraje na sebe na úkor týmu, si opět neodpustil příležitost být jedním z nejlepších střelců utkání. Zatnem zuby a řekneme: „výborně, Máro“. Ale s touto hrou počínaje vstupem do starší přípravky neuspěješ… Je potřeba hrát kolektivně. Velmi spolehlivě a odpovědně odehrál v defenzivě Jirka Kakos. Méďa předvedl krásný, cílený a ukázkový tah na branku. Bezi odvedl spoustu „špinavé“ obranné práce. A Mára Enenkel, když trochu přitvrdí svou hru, bude v budoucnu důrazným a agresivním útočníkem se spoustou gólových zářezů na své pažbě.

Výsledek: 18 – 23

Branky: Topič 4x, Volf 4x, Ešner 4x, Nedvěd 3x, Knápek 2x, Tvrdek 2x, Bártů 2x, Nevdashov 1x, Kakos 1x

Trenéři: Tvrdek, Knápek

Chtěli bychom všem klukům bez výjimky poděkovat za krásné a statečné fotbalové výkony, které předváděli po celý podzim L.P. 2017.

Chtěli bychom poděkovat všem rodičům za trpělivou a věrnou podporu nejen svých synů, ale celého týmu FK Dukla JM, ročník 2009.