Háje SOS 28 24 FK Dulka JM MPŘ09
Háje UMT

Háje SOS – Dukla JM

Ročník 2009

Naše letošní mistrovská soutěž snad ještě nezažila, aby Dukla JM v ní nastoupila k jedinému utkání v kompletní sestavě. Opět se nám těsně před utkáním roznemohl Ondra Bártů a Kuba Meduna, dvě opory našeho týmu. A aby toho nebylo málo, Kiríllek Shvets si k zápasu vzal bolavou hlavu místo té nebolavé, takže těsně před výkopem jsme ještě museli zasahovat do sestavy. Bylo to velmi znát v utkání proti Hájům, které bylo velice vyrovnané od začátku do konce, ale už po několikáté za sebou se štěstíčko rozhodlo přiklonit na stranu soupeře. Utkání se odehrálo na domácí půdě Hájů dne 23.10.2017.

Sestava 1. hřiště: Válek, Vrána, Tvrdek, Knápek, Volf, Vamberský

Nakopávané míče z naší poloviny před soupeřovu branku nevedly k ničemu a mají pramálo společného s fotbalovou hrou. Kombinace se nedařila, jako kdyby na ní kluci mávnutím proutku zapomněli. V koncovce jsme selhali nesčíslněkrát. Honzík Válek opět sebejistý v bráně, byla na něm znát velká chuť do hry. Opory KnapíkTvrďáčkem se trochu hledali, ale pár gólů jim tam nakonec spadlo.

Sestava 2. hřiště: Dovolil, Topič, Ešner, Kakos, Nevdashov, Enenkel, Černý

Střeleckou nemohoucnost tohoto týmu korunoval Marek Enenkel v poslední minutě zápasu, kdy sám před prázdnou brankou, ve které nebyl ani brankář a čněla na něho úplně prázdná jak široká tak dlouhá, pohodlně minul asi z 8 metrů. Krásnou fotbalovou technikou se blýskl Denis Nevdashov při jednom ze svých gólů, kdy po rozehrávce od brankáře si míč zpracoval a zároveň obhodil dotírajícího soupeře perfektně provedenou stahovačkou za nohou, průnikem po čáře a střelou do protilehlé šibenice soupeřovy branky. Tomu museli všichni s radostí zatleskat.

Výsledek: 28 – 24

Branky: Ešner 8x, Knápek 5x, Tvrdek 4x, Kakos 2x, Nevdashov 1x, Enenkel 1x, Topič 1x, Volf 1x, Válek 1x

Trenéři: Tvrdek, Knápek

V předposledním kole podzimní části ligy Ellite se v neděli 29.10.2017 pojedeme o výsledek poprat do Podolí.