FK Dulka JM MPŘ10 16 7 Aritma Praha

Oliver Zouhar

Lukáš Volf

Kakos Jiří

Nedělní zápas s týmem SK Aritma Praha se odehrál v krásné slunečné fotbalové dopoledne, které přímo vybízelo k vyzkoušení si nových kliček, k hezkým brankám, ale i k svědomitému bránění. Zápas se nesl v přátelské atmosféře, k čemuž přispěl jak nominován rozhodčí p.Buřil, tak férové ​​chování týmu soupeře.

Premiérově za nás nastoupil Alex Kubín a Jirka Kakos. Alex si otevřel střelecký účet a gól věnoval bráchovi, který slavil narozeniny. Jirka zaznamenal gólů hned několik a jeden téměř z poloviny hřiště. Při střelecké chuti byl i Denis Zimarev, kterému se začíná vyplácet úsilí z tréninku. Bruno provětral obranu soupeře výbornými kličkami. Filip byl jako vždy jistota vzadu, ale ukázal i své útočné choutky. Obounohý obojživelník Fanda si s chutí zahrál v poli i v bráně. Kubík Šlézar znovu vytvořil s Maki dvojičku, které to náramně ladí. Kuba si dal gólik a Maki bylo plné hřiště. Luky Vaníček pokud byl při chuti, tak byl opravdu platnou součástí týmu. Marek Tichý se vždy vážně tváří, v tréninku a na zápase ale září. Vysmátej Olík Zouhar nám pomohl kvalitním výkonem jak v poli, tak v bráně a Luky Volf zase několikrát unikl obraně soupeře a zkušene zakončil.

Děkujem.