FK Dukla JM SpŘ08 23 21 Aritma
21.10.2017 12:30
Mikulova

FK Dukla JM – Aritma  23:21 (8:15)

1.hřiště: 14:10 (1:2, 2:4, 5:2, 6:2)
Sestava: Jizba (G), Bartusek/Smolík – 4, Šefraná, Jíra – 2, Studený – 7, Štěpán, Vaníček – 1.

První půle byla z naší strany bída. Nedůraznost, zbrklost, bez pohybu a přizpůsobení se soupeři. Zlepšeny výkon přišel až po důrazné domluvě o poločase a tak kluci a Laura ukázali, co pravidelně na tréninku předvádějí. Rychlost, důraz a gólové zakončení. Jen je potřeba výkon z druhé půle předvádět již od začátku zápasu.

2. hřiště:  9:11 (3:4, 2:5, 1:1, 3:1)
Sestava: Bednářová (G), Cabalová, Cabala – 2, Bartusek/Smolík – 1, Šefraný, Kuboš – 5, Pýcha, Oth – 1.

Na druhém hřišti byl vstup do zápasu přesně podle představ, pohyb, napadání, rychlý přechod do útoku s náběhy, to vše vedlo k našemu rychlému vedení. Jenže po prvním prostřídání hráčů stačilo pár nezachycených míčů za naši obranu, které nám doslova propadávali mezi nohama, a soupeř vývoj zápasu otočil ve svůj prospěch. Ve stejném duchu se nesla i druhá čtvrtina. Naštěstí jsme se tentokrát zbytečně obdrženými góly nenechali otrávit a pokračovali ve stejném nasazení i v druhé polovině zápasu, za což jsme byli odměněni vítězstvím.

Rezerva nestačila na Ďáblice

FK Dukla JM – SK Ďáblice 9:32

Kluci z Ďáblic naše kluky a holky přehráli ve všech dovednostech. Ale v této soutěži dáváme prostor ostatním hráčům a hráčkám, kteří toho ještě tolik neodehráli, a někteří dnes dokonce nastoupili v soutěži poprvé.

Ale dnes to bylo z naší strany nemastné, neslané. Tady bojovnost a chuť nechybí (aspoň u většiny), ale schází nám fotbalovost. Hlavně první dotek s míčem, zpracování a přihrávka, nebo obejít hráče jinak, než mu protlačovat míč silou mezi nohama !!! To vše jsou věci, kterým se neustále věnujeme na tréninku a které by hráči v tomto věku už měli zvládat!!!! Jenže někteří přistupují k tréninku úplně jinak než by měli a na hřišti to potom takto vypadá.

1. hřiště: 5:17
Sestava: Malina (G), Vostřák, Hlaváč, Fišer, Hladík, Pařík, Hakl, Naumkin, Vůjtěchová.
2. hřiště  4:15
Sestava: Bednář (G), Bednářová -1, Kanclíř -1, Volf R. – 2, Moucha, Plichta, Hubáček, Kavan, Špindor.