Pruher , Nováková ,Vladyka , Blumenthal , Hornek , Poustka , Bartoš ,Vacata

Střídající: ,Koptiš , Vagenknecht , Bednář , Novák ,Soukup , Bakalík ,Novotný

Trenéři : Hornek , Šturc

Hodnocení trenérů:

V nedělní, již krásné jarní, poledne nás čekalo finále proti velmi kvalitnímu soupeři.Od začátku jsme věděli ,že každá chybička může rozhodnout a že to bude vyrovnaný a těžký boj.Prvních deset minut jsme se nedokázali dostat do tempa ,sehrát se a soupeř tlačil,ale bez úspěchu.Následně jsme si ovšem sami dali vlastní nešťastný gól.Pak se hra začala vyrovnávat a herně jsme soupeře začali přehrávat.Ještě do poločasu se nám zadařilo vyrovnat a začalo se tedy od nuly.Pak ,ale opět chyba v obraně špatný zákrok gólmana a prohráváme 2-1.Ale kluci to tentokrát nechtěli vzdát a šli si za vítězstvím.Úžasná šibenice od Michala Vladyky od postraní čáry,nás dostala do hry a o jen o pár minut poté jsme se dostali do vedení 3-2 a to jsme již dokázali udržet.Rád bych pochválil všechny kluky za předvedený výkon.Musím ovšem ocenit i kvalitu a sílu soupeře.A v neposlední řadě bych rád poděkoval rodičům za mohutnou podporu kluků.