Festival promarněných šancí

SK Střešovice – Dukla JM 2009 (U11) – tým „A“  

 

Za krásného slunečného dne jsme přijeli do Střešovic odehrát šesté kolo mistrovské soutěže, bohužel opět oslabeni hned o několik hráčů stálého kádru.

            Na prvním hřišti jsme do poloviny utkání hráli naprosto vyrovnanou partii. Na kopačky se nám však při zakončení nalepila příšerná smůla a zcela jasné gólové šance zůstali bez změny skóre v náš prospěch. Po výměně hřišť jsme se pomalu začali vytrácet a dá se konstatovat, že nás soupeř udolal. Soupeř byl ve větším pohybu a my jsme nedohrávali osobní souboje, několikrát jsme si i dokázali sami celkem slušně „zavařit“.  V závěru utkání již nemusel náš soupeř ani vynaložit veliké umění na to, aby nás přehrával.

Na hřišti druhém jsme začali proti té silnější sestavě soupeře, a to se projevovalo i na výsledku. Snažili jsme se hrát pohledný fotbal, ale střelecká potence si vybírala svoji daň a naše šance jsme bohužel nedokázali proměňovat. Kluci bojovali s velkým vypětím a po výměně stran to chvilku vypadalo, že bychom mohli ještě nepříznivý stav utkání korigovat, jenže se nám to nezadařilo.

Naši kluci odehráli utkání na hranici svých fyzických možností, nevzdali se a bojovali až do samotného konce, a to si zaslouží velikou pochvalu.

 

Fakta ze zápasu :

1.hřiště:

Sestava : Meduna, Nevdashov, Tvrdek, Šefraný, Topič, Nedvěd, Hiduts, Válek

Výsledek : 12 : 7 (2 : 2)

Góly : 3x Topič, 2x Šefraný, 1x Nedvěd, 1x Tvrdek

  1. hřiště :

Sestava : Dovolil, Bártů, Baleja, Enenkel, Knápek, Válek, Nedvěd

Výsledek : 9 : 9  (5 : 4)

Góly : 7x Nedvěd, 1x Knápek, 1x Bártů

Celkový výsledek : 21 : 16