Dvakrát 5. místo

TURNAJ  HAMR-BRANÍK15.1.2017

Ml.přípravka 2009
Dopolední turnaj –(REMÍZOVÝ TURNAJ)
—————————
Sestava:
Meduna (G-3 zápasy), Dovolil (G-2 zápasy),Tvrdek,Knápek,Enenkel,Teplý,Baleja,Ešner,Bártů

DJM – SK Střešovice 1911          1 : 1
DJM – FC Vlašim                              1 : 1
DJM -1.FK Příbram                         1 : 2
DJM – FK Bohemia Poděbrady  2 : 1
DJM – SK Ďáblice                             0 : 0

Toto byl turnaj brnkající na na nervy všech co  přáli našemu týmu. Všechna utkání byla do posledních minut  vyrovnáná a to i proti vítězi turnaje Příbrami, kdy jsme o remízu přišli v posledních sekundách z přímého kopu. A naopak Poděbrady jsme porazili gólem v poslení minutě.  Předposlední  5.místo je až příliš kruté,Střešovice které skončili na 4.místě měli stejný počet bodů a horší skóre,ale rozhodující je počet vstřelených branek a těch měli více. Závěrem lze říct,že kluci odehráli velice těžký turnaj a nedali soupeřům nic zadarmo. Velká pochvala patří brankářům skvělé zákroky,rozehrávka.

Branky: Ešner 2x , Knápek 1x , Meduna 1x , Teplý 1x

Trenéři: Tvrdek , Knápek

Odpolední turnaj –
(SBÍRÁNÍ  ZKUŠENOSTÍ)
—————————
Sestava:
 Kakos (G),Zach (G),Kozlovskyj (G),Deré,Vrána,Carmine,Kalmus,Nevdashov Denis,
Nevdashov Daniel

Dukla JM – Čechie Dubeč           0:4

Dukla JM – Rapid Psáry               0:8

Dukla JM – Slavia Jesenice       1:3

Dukla JM – Brandýs-Boleslav   0:9

K odpolednímu turnaji jsme k vzhledem velkému množství omluvenek  opět přijeli s méně vytěžovanými hráči a hráči roč. 2010 a bylo to znát,poslední 5.místo.Soupeři byli ve všech směrech lepší. Z naši strany špatná rozehrávka z obrany a minimum šancí v útoku.Velká pochvala za snahu a pozitivní přístup i přes prohry.

Branky:
Kakos 1x