Dva naše týmy 2007 se potkaly ve finále!

26.11. jsme na poslední venkovní turnaj před halovou sezonou zavítali na Ovčín.

Původně nominovaný tým 2007 trenéra Pavla Horneka doplnil po odstoupení mužstva Libiše tým Dukla JM Mix, který vznikl díky iniciativě Petra Bednáře st. a tvoří jej děvčata a chlapci taktéž ročníku 2007, kteří se však připravují s ročníkem 2006 pod vedením Dana Obergrubera.

Oba týmy skvěle reprezentovaly náš klub, když bez porážky prošly celým turnajem až k závěrečnému finálovému mači. Postupně pokořily týmy Aritmy, Unionu Vršovice, Čelákovic a ČAFC Praha.

Ani ve finále neokusil žádný z našich týmů hořkost porážky a po dramatickém, bojovném zápase se hráči rozešli smírně, remízou 1:1.  O maličko šťastnějším byl nakonec tým Dukla JM Mix, který díky lepšímu skóre získal zlaté medaile a jeho hráč Adam Kendra se po dlouhém penaltovém rozstřelu s Lukášem Hornekem z týmu 2007 stal nejlepším střelcem turnaje.

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu.

Milan Bryscejn