Důstojná reprezentace Dukly JM v zahraničí

Mezinárodní turnaj v Drážďanech

Ročník 2009

Po roce jsme se opět vydali na mezinárodní turnaj do německých Drážďan. Tentokrát jsme nominovali 2 týmy z ročníku 2009 a 1 tým z ročníku 2010, čili početné české zastoupení. Všem našim hráčům přijel fandit i věhlasný falklandský hráč Pedro Valero. Přestože jsme se výsledkově příliš neprosadili, předváděná hra českému fotbalu rozhodně ostudu neudělala. Modrý tým zaznamenal 2 dramatické výhry, žlutý tým v oslabené skupině vybojoval postupu do zápasu o 9. místo v turnaji.

Sestava DJM modrý tým: Vrána, Kakos, Ginley, Černý, Zouhar, Foltýn, Vlastník, Zach, Kozlovskyj, Kalmus, Forman

Naprosto jednoznačně jako Eiffelovka mezi věžemi vyčníval nejen fyzicky, ale i herně Vojta Vrána, na konci turnaje právem vyhlášený jako nejlepší hráč tohoto týmu. Ve čtvrtém utkání došlo k velmi dramatickému vývoji v utkání, kdy naši borci přehráli svého soupeře těsným rozdílem 3 – 2 a toto vítězství je poslalo do boje o 9. místo. Všem klukům patří chvála a dík za předvedený statečný výkon.

Výsledky:

DJM – Dresdner SC 1898 3. Team                0 – 3

DJM – SV Blau Weiss Spremberg                 1 – 4 (Forman)

DJM – Reichenbacher SC                              0 – 8

DJM – BSG Stahl Riesa                                  3 – 2 (Forman, Zach, Kalmus)

DJM – Dresdner SC 1898 U9                         0 – 9

DJM – Dukla JM U8                                       2 – 1 (Foltýn 2x)

Sestava DJM žlutý tým: Nevdashov, Topič, Baleja, Enenkel, Bártů, Nedvěd, Dovolil, Meduna, Ešner, Tvrdek, Knápek

Náš žlutý tým kvalitou hry trochu zaostával za svými výkony z mistrovské domácí soutěže. Vázla kvalitní rozehrávka a přesné zakončení. Nevyvarovali jsme se zbytečných a opakovaných chyb v obraně, přesto jsme se dostali do boje o 9. místo. Hattrickem v turnaji se blýskl Ondra Knápek, ale uznání si zaslouží všichni borci z týmu.

Výsledky:

DJM – Dresdner SSV                                     1 – 4 (Ešner)

DJM – Chemnitzer FC                                    1 – 7 (Dovolil)

DJM – SV Blau Weiss Deutschneundorf       0 – 3

DJM – Leipziger SF                                        1 – 2

DJM – Dresdner SC 1898 U8                         3 – 1 (Knápek 2x, Baleja 1x)

Zápas o 9. – 10. místo:

Dukla JM žlutí – Dukla JM modří                  4 – 0 (Knápek 1x, Topič 1x, Bártů 1x, Enenkel 1x)

Trenéři: Tvrdek, Knápek