MŽ U-12/U-13

SK Modřany : FKDJM „B“  0:4 (0:0)

Sestava: Bartusek, Matušek, Blumenthal, Vacata, Soukup, Bakalík, Koptiš, Cabala, Vaníček, Hrdlička, Vladyka, Prüher, Klápa.

Střelci: Prüher 2x, Cabala, Vladyka.

Shrnutí: Krásná prosluněná sobota, nastupujeme po zápase dospělých, takže fandové zůstávají a fandí. Kulisa perfektní, trávník také. Vstupujeme do utkání tradičně lehce nervozní, s málo pohybem a opět s nedůrazem v osobních soubojích. Hra je vyrovnaná a první velkou šanci si vytváříme my, kdy nám míč odkopávají z brankové čáry. Na dlouho jediná naše šance a domácí tlačí z naší nepřesností při zakládání útoku. Kdy jsme si míč špatně zpracovali, nebo dali míč dále od nohy než jsme potřebovali. I přes tyto chyby jsme neustále kluky nabádali, aby to stále zkoušeli od branky fotbalově. Poločas 0:0. V poločase jsme udělali nějaké změny a vlétli na domácí. Rychle střílíme branku a naše hra jde o 50 % nahoru. Více si dovolujeme s míčem, máme více pohybu než domácí a postupem času navyšujeme skóre. Druhý poločas byl dne našich přestav, ale i tak máme stále na čem pracovat. Ale už se v naší hře začínají objevovat věci z tréninku, které po klucích chceme.
Příští utkání hrajeme 20.10. na Mikulce od 15:30 s Hostivaří.