FK Dukla JM : JM Chodov  (2:1)  8:1

Sestava: Kubálek, Matoušek, Nguyen T., Nguyen M., Nguyen A., Lejsek, Tichý, Berisha, Kulhavý, Krameš, Štěpán,
Nguyen F.,Obergruber, Kapek.

Střelci: Matoušek 4x, Tichý 2x, Nguyen T., Obergruber.

Shrnutí: V úvodu utkání všichni domácí i hostující hráči vzdali hold nedávno zesnulému největšímu fanouškovi DUKLY, a to na všech úrovních včetně naší FK Dukla Jižní Město, panu Antonínu Koutnému. Vstup do utkání byl jak se patří, jedna šance střídala druhou, ale bez gólového efektu. Namísto, abychom v poločase vedli vetším rozdílem, byl poločas 2:1. Postupem prvního poločasu jsme šli do tempa, které odpovídalo krásnému počasí, pohoda klid, ono se to podaří samo. Do druhého poločasu jsme udělali menší změny a změnili jsme taktiku a najednou byl druhý poločas úplně jiný. Hned v úvodu jsme vstřelili rychle branky a hosté „zaparkovali autobus“ před svou branku, aby neodjeli s větším přídělem. A celý druhý poločas byl jen o dobývání hostující branky. Výhra super, ale vstup některých kluků do zápasu není takový, jaký bychom si představovali. Proto přijdou nějaké pohovory, přeci jenom kádr je široký a každý hraje o svou další nominaci.