Drama se šťastným koncem 

 

 

ČAFC Praha  –  FK Dukla JM  20 : 22 

 

1.hřiště:  10:9  (7:2) 

 

Sestava: 

Lukáš Hejtmánek, Lukáš Háječek, Matěj Čvančara, Matěj Groll, Matyáš Michl, Ondra Juhás, Václav Klečka, QuangAnhDo (Billy), Jan Kolárovec.  

 

Dnešní zápas v Záběhlicích se soupeřem ČAFC Praha jsme na hřišti č.1 začali ve velmi ospalém tempu, kdy na některých klucích byl vyloženě znát nedělní oběd.  

V prvním poločase jsme zaslouženě inkasovali několik rychlých gólů, nedokázali proměnit naše šance, nevraceli se a do druhého poločasu jsme nastupovali se ztrátou šesti branek. 

Po drobných změnách v sestavě a několika vstřelených gólech jsme se vrátili opět do hry a pouze díky inkasovanému gólu v poslední minutě jsme nakonec dotáhli ztrátu na rozdíl jediné branky. 

 

2.hřiště:  10:13  (6:6) 

 

Sestava:  

Vojta Popelář, Vojta Hýsek, Alex Zouhar, Karel Linert, Jiří Pyšný, Jakub Hlinka, Šimon Peclinovský, Matyáš Faltys, Eliáš Unger. 

 

Na druhém hřišti se hrál poměrně vyrovnaný zápas, co se týče skóre.  

Jinak jsme si šancí dokázali vytvořit mnohem více než domácí tým, ale trochu nás trápilo jejich proměňování. Naopak jsme obdrželi poměrně hodně branek po zbytečných chybách, jako třeba špatná rozehrávka od branky, vypuštění soubojů při bránění a podobně.  

To všechno jsou ale nedostatky, na kterých teprve začínáme postupně pracovat a časem je určitě zlepšíme. Mnohem důležitější je, že kluci si některé chyby už i sami uvědomují a mají chuť pracovat na jejich odstranění.