Drama do poslední sekundy

VII. kolo Pražského přeboru mladšího dorostu – podzim 2021

UHŘÍNĚVES – FKDJM U17 2:3 (1:0)

Branky: Teslík, Nguyen A., Kočovský.

Sestava: Berisha – Kapek, Vyjídák, Škopek, Nguyen A. – Krameš, Prüher, Teslík – Dunčko, Zouhar, Kočovský

Střídající: Denovský.

Trenéři: Světlík a Šefraný

Hodnocení trenéra Šefraného:

Zápas jsme urvali se štěstím v poslední sekundě zápasu a to doslova. Za to klukům dík, že to nevzdali a makali do posledního fouknutí do píšťalky. Ale jinak náš výkon byl daleko za tím na co tento tým má. Zvláště proti slabšímu soupeři. V soupeřově velkém vápně jsme byli nedůrazní a navíc jsme dostali laciný gól, vlastní, po standardce z půlky hřiště. Místo toho, abychom rozhodli zápas již po první půli, museli jsme ve druhé půli zápas otočit a tím vznikaly brejkové situace pro soupeře, který z toho vytěžil další branku. Naštěstí se k nám přiklonila štěstěna a v poslední akci zápasu jsme dali vítěznou branku.