Doplácame na koncovku

FC Háje – Dukla JM ml.d. 3:3 (1:1)

Hodnotenie zápasu:

Zase další zápas, v  ktorom sme boli jasne lepší počas celého zápasu len na 15 min. pasáž  v 2.polčase kde nás súper zatlačil..

Zase doplácame na koncovku v zakončení keď sme si len v 1.polčase vytvorili 4 čisté šance a súper len 1 strelu z dialky.

V 2.polčase dominujeme na míči, dáme gól na 2:1 a miesto toho, aby sme súperali zaklincovali zase inkasujeme nezmyselné góly a z nášho jednoznačného víťazstava je nakoniec len remíza a to ešte môžeme byť radi že sme vyrovnali…..

Takže prevláda sklamanie z celého zápasu, a musíme sa na to počas zimnej prípravy zamerať, v zápasoch ktorých máme držanie míče a množstvo šancí, takéto zápasy zvládnuť aj výsledkovo

Góly: Gill, Lebeda, Žebrakovský

Zostava:

Lerch, Brt, Zatočil, Gill, Mikuda, Hovorka,Žebrakovský, Benazouz,Krásny, Sanni, Lebeda –

Hlavatý, Sonakiya, Kápička, Homola, Altman,

NB – Blumenthal