Domácí měli zápas ve svých „rukách“

FK Slavoj Podolí : FK Dukla JM  4:0 (2:0)
Hodnocení zápasu: Začal bych asi takto: ustrašenost, bojácnost v hlavách, jééé mi hrajeme proti Podolí, to bude. Před zápasem jsme si řekli, jak budeme hrát, když budeme mít míč a naopak, při ztrátě, jak se ihned zachovat. Po prvních minutách bylo vše jinak. První věc, co nám trenérům otevřelo oči, byla neschopnost si dvakrát až třikrát vyměnit míč, o soubojích 1:1 nemluvě, obíhání soupeře, nedůraz. Prvních 15min. jsme se soupeřem hráli vyrovnaně. Do první šance jsme se dostali my, ale bohužel jednonohý fotbalista nikdy nedá gól z levé strany, přitom to byla situace v malém vápně. A jak už to bývá, přišel trest po individuální chybě. Jako poslední stát nad míčem a kličkovat do dvou asi není to pravé. Brejk a gól. Domácí nás začali tlačit a vytvářet si pološance. My jsme pomalu vyklidili hřiště. V útoku jsme nepodrželi míč, takže se hned vše odráželo zpět. Druhý gól, nechat se přehodit z autu až do malého vápna a hráč sám zakončuje. Za zmínku ještě stojí, dva rohy, které kopneme po zemi a dvě standardky, kdy je kopneme na první obránce 🙁
Do druhé půle jsme si řekli, že není nic ztraceno a úvod byl opět náš a dvě šance, které jsme měli hned v úvodu,  zůstaly nevyužity. Domácí se uklidnili na míči a začali mít zápas ve svých „rukách“. Naše dobře vybojované míče jsme ihned následnou nepřesnou přihrávkou nebo ukličkovaním mezi hráči ztratili. Škoda. Třetí trest přišel opět po chybě stopera, kdy si na mokré trávě zpracovává míč podrážkou, samozřejmě míč podjel pod nohou, brejk a gól. Čtvrtý gól padl po chybě brankáře, kdy špatně odhadl vyběhnutí, ale dnešní zápas nebyl o brankáři. Naopak jako jeden z mála snese pozitivní hodnocení. Někteří kluci na tréninku vypadají slušně, ale pří zápase jsou poloviční. Ke konci zápasu šly domácí do 10 po faulu, kdy šel náš hráč sám na branku. Z následné standardky trefíme vlastního hráče ve zdi. Škoda. Ale i my jsme si začali vytvářet šance, dvě pěkné střely těsně okolo tyčky, následná hlavička nad břevno. Klukům chybí klid na míči, přihrát si přesně, dát pohyb bez míče. O zakončení nemluvě. Hrát pouze nato, že to nakopnu a ono to tam vepředu nějak dopadne, NE! Pokud tohle budou kluci hrát už v tomto věku, nikdy se nenaučí hrát fotbal a budou to pouze běžci na hřišti. Nic se neděje, v pátek hrajeme další zápas a tam pevně věříme, že už zabodujeme a i hra bude o něco líbivější.