Dnes jsme vybojovali dvě třetí místa na dopoledním a odpoledním turnaji na Ovčíně.

Dopoledne : 3.místo 2 1 2  11:10

S dopoledním umístěním jsme spokojení. Nad naše síly byli pouze oba týmy Viktorky Žižkov. Herní projev byl daleko lepší než minulý týden a proti Žižkovu nám chybělo víc štěstí a zkušenosti. Tento turnaj odehráli všichni velice dobře a zvlášť bych vyzdvihnul výborný výkon Kuby Kohouta.

Sestava:

Ondra Smolík (B), Kuba Kohout, Kuba Štěpán, Štěpán Studený, Matěj Hlaváč, Matěj Jizba, Vašek Malina, Viky Oth.

Zápasy:

Dukla JM – ČAFC          6:0

Dukla JM – V. Žižkov A   0:4

Dukla JM – SK Choteč    4:1

Dukla JM – V. Žižkov B   0:4

Dukla JM – Sl. Radonice 1:1

Odpoledne : 3.místo 2 2 1  9:5

Na odpolední turnaj jsme přijeli se zkušenějším týmem a vstup do turnaje byl takový jaký jsme si představovali a jaký od něj očekáváme. Soupeře jsme doslova drtili a přehráli ve všech směrech a vůbec k ničemu nepustili.Bohužel nám toto nasazení nevydrželo po celý turnaj a zvlášť remíza s Xaverovem zamrzí. O vítězství v turnaji nás bohužel připravila koncovka v remízových zápasech. Všichni určitě zaslouží za předvedené výkony pochvalu.

Sestava:

Maty Kuboš (B), Laura Šefraná, Matyáš Cabala, Deni Cabalová, Adam Ondrášek, David Jíra, Vojta Vaníček.

Zápasy:

Dukla JM – Sokol Stodůlky  5:0

Dukla JM – SK Vršovice      2:1

Dukla JM – FK Poděbrady   0:2

Dukla JM – SC Xaverov        0:0

Dukla JM – V. Žižkov           2:2

A nakonec….obrovská pochvala pro naše fanoušky – byli jste skvělí!!!!!!

Trenéři Igor a Radim