Další kolo tréninkových zápasů

FK Dukla JM 2009 – FK Dukla JM 2008

Dalším dvojutkáním v rámci pátečního tréninku jsme pokračovali na Schulhoffce, 20.10.2017. Opět bylo k vidění mnoho pohledných fotbalových akcí, obě utkání jsme tentokrát vyhráli. Posledních pár minut zápasů se dohrávalo již za pokročilé tmy. I tak si všichni užívali kvalitní fotbalové hry.

Sestava: Bezouška, Nevdashov, Forman, Tvrdek, Knápek, Ešner, Černý, Shvets, Enenkel, Válek, Dovolil

Pájovi Tvrdkovi to dnes pálilo více do vlastní branky než do soupeřovy. Krásnými dvěma „vlastenci“ dal soupeři základ k tomu hrát v dnešním utkání důstojnou roli proti s velkou chutí hrajícímu našemu celku. Více a více se objevují akce typu „zatažení po lajně k rohovému praporku, zvednutí hlavy, kontrola situace před brankou, nahrávka před bránu a střelba na bezmocného gólmana“… Moc hezké!!!

Výsledek:       12 – 9

Branky: Ešner 4x, Válek 3x, Forman 2x, Tvrdek 1x, Černý 1x, Dovolil 1x

Trenér: Knápek

FK Dukla JM 2009 – FK Dukla JM 2010

Sestava: Zach, Kalmus, Topič, Kakos, Ginley, Kozlovskyj, Vlastník, Volf, Vrána, Zouhar, Vamberský

Kluci si opět s chutí zastříleli proti mladším kolegům. Nezadržitelný Volfíček se zaskvěl 6ti krásnými góly, hned tři borci zaznamenali hattrick. Statečně bojující soupeř nám zasadil celkem 7 úderů a jeho výkon rozhodně nepůsobil bezmocně.

Výsledek:       21 – 7

Branky: Volf 6x, Topič 3x, Zach 3x, Kakos 3x, Vrána 2x, Zouhar 2x, Ginley 1x, Kalmus 1x

Trenér: Tvrdek