Chybí trocha toho štěstíčka

Eugen Link Football Academy – Dukla JM, tým B

Ročník 2009

V páteční státní svátek, 28.09.2018, jsme se vydali s B-týmem do Stodůlek odehrát čtvrté kolo naší mistrovské soutěže proti neznámému soupeři – týmu fotbalové akademie ELFA. Soupeř byl na tom dosud výsledkově podobně jako my, tak jsme doufali, že bychom mohli okusit chuť prvního vítězství v této fotbalové sezóně. Utkání mělo stejný průběh jako předchozí tří zápasy – velmi vyrovnané, dramatické, bojovné, plné hezkých brankových příležitostí. Až do třetí čtvrtiny jsme měli lehce navrch. V poslední čtvrtině nám, bohužel, celkový výsledek těsně unikl.

Sestava: Zach, Zemánek, Kozlovskyj, Foltýn, Vlastník, Hiduts

Ostřílení borci, jako Folťas, Zachouš, Kozlik, Vlastníček, kteří už za Duklu nějaký ten pátek kopou, byli oporami v tomto zápase. Obrovský palec nahoru patří Kubíkovi Foltýnovi, který v dnešním utkání pálil ostrými hlava nehlava a výrazným způsobem si říká o nominaci do A-týmu. Nováčci Domík Zemáneka Maxík Hidutsvšak v žádném případě nezklamali a byli velmi milým překvapením dnešního dne. Zemíkdokonce vsítil svůj premiérový góóól!!!!! Pánové, nezoufejte, ostudu Dukle JM jste v žádném případě neudělali! Naopak – fotbalový projev hodnotíme jako velmi sympatické představení!!!

Výsledek: 11 – 14 (3 – 3, 3 – 3, 1 – 4, 7 – 1)

Branky: Foltýn 8x, Vlastník 1x, Zemánek 1x, Zach 1x

Trenér: Dovolil, Meduna

Příští týden, v sobotu, 06.10.2018 od 10,45 hod. hostíme na Mikulce tým Březíněvse. Prosíme všechny možné i nemožné fanoušky našeho týmu, aby nás přišli podpořit minimálně ve stejné míře, jako na předchozích zápasech. Kdyby šla vytvořit „velmi hlučná“ povzbuzující atmosféra, naše fotbalisty by to výrazným způsobem podpořilo a hnalo za vítězstvím!!!! Na zápas se velmi těšíme!!