Čeká nás tvrdá zima

Zbuzany turnaj 2003 a ml(5+1)

Sestava: Tran,Šturc ,Dirbák, Procházka, Jaška ,Kulhavý M.

Střídající: Zlámal , Strouhal ,Benazouze

Trenéři: Šturc

Hodnocení trenéra:

Na tento turnaj jsme se přihlásili ve snaze poskládat tým z komplet 04 A i B abychom viděli jak by to mohlo vypadat v roce následujícím. Bohužel se opory týmu (Šimon Kulhavý a Sedláci) zranili a nebyl ani brankář a tak jsme museli trochu improvizovat. I tak jsem čekal značné šance ,ale realita byla jiná. První zápas jsme hráli dobře a byli silnější než soupeř,ale prohra po jejich dvou jediných střelách v zápase 2-1 mrzela(Viktorka Vestec). Pak jsme si spravili chuť na Sk Čechie Smíchov (což byli také 04) v poměru 6-1 a pak už jen samé prohry. Bohužel chyběla rozehrávka od brány a kombinace ve hře. Byli jsme pozdě u balónů a malá střelba. FK Rokycany 2-0,Viktorka Žižkov 4-1,FK Kralupy 1981 3-2,Loko Chomutov 5-1 a Sokol Řepy 2-1.Celkově sedmé předposlední místo. Je na čem pracovat a čeká nás tvrdá zima.