Byla znát naše herní převaha

Dukla Jižní Město  –  FA Praha   31:4

V sobotu,  za krásného a slunečního počasí, jsme nastoupili ke třetímu mistrovskému zápasu proti FA Praha. Již od začátku utkání byla znát naše herní převaha. Soupeři  jsme nedávali mnoho šancí na dobrý výsledek. Byli jsme lepší jak ve střelbě, tak i v celkovém pojetí hry.

U prvního týmu bylo znát, že si na sebe zvykli a předváděli pěkné akce zakončené vstřelenými góly. Pochvalu zaslouží celý tým. Je vidět, že naše velká-malá režisérka hry Markétka Juhásová má velký přehled z čehož nejvíce těží zatím náš nejlepší střelec Kuba Šlézar. Tato dvojice může spolu hrát i poslepu. Výborný zápas odehrál i Filip Reigl, jehož nebezpečné výpady z obrany do útoku jsou výborné. Velkým bojovníkem se stává Lukáš Vaníček a Filip Bílý. Svůj výborný standard si drží Fanda Bednář a Daniel Zimarev.

Sestava 1 Dukla JM:
Markétka Juhásová (3), Kuba Šlézar (9), Fanda Bednář, Daniel Zimarev (1), Lukáš Vaníček (1), Filip Bílý (1), Filip Reigl(3)

Výborný zápas odehrál i druhý tým. Především pak Marek Tichý a Martin Rychna, kteří šli nebojácně do osobních soubojů a nebáli se ani tvrdého kontaktu.
Velkou pochvalu za předvedený výkon si zaslouží i Ondra Vamberský, Jirka Kakos, Vojta Vrána , Alex Leskiv a Denis Zimarev .

Sestava 2 Dukla JM:
Marek Tichý (5), Ondra Vamberský (2), Denis Zimarev (1) Alex Leskiv, Jirka Kakos (2), Vojta Vrána (1), Martin Rychna (2)

Děkujeme všem hráčům a také rodičům.

Trenéři: Jarda Šlézar, Peter Juhás