VII. kolo Pražského přeboru starších žáků – podzim 2021

Sestava: Kornfeld – Gregor, Bednář, Obergruber, Hrdlička – Novotný Š., Novotný M., Dunčko – Denovský, Zouhar, Bílý.

Střídající: Bryscejn, Malina, Pinkr, Szef.

Trenéři: Farkaš, Světlík, Šefraný

Hodnocení trenéra Šefraného:

Dnes to byly doslova vybojované 3 body. Museli jsme zasáhnout do sestavy a bylo to znát. Nehrál nám střed hřiště a celá hra stála jen na jednom hráči – Dunčkovi. Navíc jsme na začátku inkasovali branku po nedorozumění mezi našim gólmanem a stoperem, kdy se ve snaze odehrát míč srazili a soupeř pohotově skóroval do prázdné brány. Naštěstí se nám podařilo po krásné, přímočaré akci hned vyrovnat. Poté jsme posunuli Bednáře do středu hřiště a začali jsme hru mít pod kontrolou. Z čeho pramenila druhá branka a do kabiny jsme šli za stavu 2:1 pro nás. Ve druhé půli to byl spíše boj a zápas jsme definitivně rozhodli až sedm minut před koncem.