Bez zaváhání

6.kolo TJ Jižní Město Chodov

 

V neděli 11.10.2020 odpoledne jsme se sešli v nedalekém areálu našich sousedů, TJ Jižní Město Chodov, abychom odehráli 6.kolo mistrovského utkání. Toto utkání je ještě před svým zahájením smutné tím, že je na nějakou neznámou dobu posledním odehraným utkáním z důvodu vyhlášení vládních opatření s bojem proti koronaviru Covid-19. Vláda ČR zakázala všechny soutěže nejméně do listopadu a vzhledem ke stále stoupajícím číslům v počtu denních přírůstků nakažených touto nemocí začínáme mít vážné pochybnosti o osudu naší soutěže.

Po zahájení utkání jsme se nebojácně pustili do soupeře, který měl v týmu i několik hráčů o rok starších. Přijeli jsme si utkání užít a cíl vyhrát jsme začali naplňovat zhruba po 15 odehraných minutách. Předvedli jsme spoustu krásných akcí a je jen velká škoda, že jsme neproměnili mnohem víc šancí, které jsme si dokázali vytvořit naší kombinační a důslednou hrou. Přesto že jsme soupeře v podstatě nepustili do žádné větší příležitosti, tak jsme v druhém poločase stejně inkasovali jeden gól.

Kluci předvedli soustředěný výkon, který byl po zásluze odměněn zaslouženým vítězstvím a potleskem našich věrných rodičů.

Na závěr nad chodovským trávníkem opět zaznělo naše vítězné “Tangooo-ooo”

 

Sestava : Dovolil, Zach, Baleja, Enenkel, Nevdashov, Tvrdek, Hiduts, Fedoryk, Válek, Ešner, Nedvěd, Šefraný, Knápek

 

Výsledek: 1 : 6 (0 : 4)

 

Branky : 2x Hiduts, Tvrdek, Válek, Ešner (Dovolil), Knápek