Bez stínu pochybností

Tým „A“ – bez stínu pochybností

Na 3. kolo zimní ligy jsme se sešli poprvé v roce 2020 v obvyklé nedělní ráno, abychom odehráli utkání proti týmu Union Vršovice. S tímto týmem jsme hráli naposledy přátelské utkání před dvěma lety a tak síla soupeře byla pro nás velká neznámá.

Od nástupu na jinovatkou pokrytý povrch UMT naše „Áčko“ postavilo k nadcházejícímu utkání čelem a od prvního momentu nepřipustilo absolutně žádné pochybnosti o tom, kdo je na trávníku králem a kdo tu bude komu diktovat. Během pár minut bylo o osudu utkání rozhodnuto a otázkou zůstávalo jen to, kolik jich tam padne? Značné množství krásných fotbalových akcí vygenerovalo během prvního poločasu deset branek v síti soupeře a spokojenost na dušičkách našich hráčů. Druhý poločas jako kdybychom chtěli být shovívavější a soupeř lovil balon ze své sítě pouze šestkrát. S trochou štěstí se soupeři povedlo dostat jeden míč do naší svatyně a tudíž celkový výsledek 16 : 1 byl odpovídajícím obrazem odehraného utkání. Kluci, byl to opravdu krásný zážitek a děkujeme za něj. Máme z vás radost.

Výsledek :

FK Dukla JM „A“ – Union Vršovice                      16 : 1    (10 : 0)

Sestava : Meduna, Dovolil, Nevdashov, Topič, Šefraný, Tvrdek, Knápek, Baleja, Bártů,

Nedvěd, Enenkel

Branky : 5x Bártů, 3x Topič, 3x Knápek, 1x Meduna, 1x Dovolil, 1x Tvrdek, 1x Baleja,

1x Nedvěd

Tým „B“ – bez zářezu

Tým „B“ nastoupil na hrací plochu hned po našem „Ačku“. Sluníčko na nás chvilkami vykouklo ale nakonec se asi rozhodlo, že zůstane schované za mraky. Nevzali jsme si z něj vhodný příklad, protože i náš tým se také tak trošku schovával a nechával soupeři mnohem víc prostoru, než by bylo potřeba. Iniciativu utkání držel bohužel ve svých rukou soupeř a my jsme od úvodu až do konce tahali za kratší konec. Několik našich slibně se vyvíjejících akcí jsme sami dokázali pohřbít tím, že jsme nedokázali vystřelit. Středopolaři i obránci podpořeni dobrým výkonem brankářů odváděli velmi slušnou práci a dalo by se s radostí konstatovat, že až na pár výjimek, jsme soupeře do jasných gólových příležitostí nepustili. Bezzubost našeho útoku však byla opravdu smutným obrazem, který rozhodnul o nepříznivém výsledku jinak celkem vyrovnaného utkání. Je třeba sportovně přiznat, že soupeř měl mírnou převahu, ale tu jsme v podstatě dokázali efektivně likvidovat a pokud se nám příště podaří střelecky ohrozit soupeřovu branku, mohli bychom se těšit na první body ze zimní ligy pro naše „Béčko“.