A mužstvo dospělých rozdrtilo Řepy!!

FK Dukla : JM Řepy  8 : 2   poločas  4 : 0

sestava: Gruša, Lafek J, Kristen, Kohoutek, Hulinský, Vrátil, Lafek M, Janoušek, Preisler, Rabenseifer, Zelenka, Sýkora, Novotný, Pýcha
Soupeř v minulém kole porazil PSK, našeho konkurenta v boji o postup, tak jsme se na ně dobře připravili. Po opatrném začátku se dostali do šance nejdříve Repy , ale Gruša chytal dobře. Navíc jeho výkop ve 12 minutě prodloužil Zelenka a Lafek Martin odstartoval kanonádu. Ve 20 minutě nacentroval výborně Hulinský a Kohoutek se vyšrouboval do 2. patra (výše už skáče jen M. Lafek) a nekompromisně zavěsil. A pak už to jelo. Na 3:0 zvyšoval Vrátil po přihrávce Zelenky, na 4 : 0 Janoušek po přihrávce Lafína. Na 5 : 0 Urban po přihrávce Zelenky, na 6:0 Zelenka po přihrávce Vrátila. Samozřejmě jsme polevili a soupeř chtěl hrát pořád fotbal. Výsledkem bylo korigování na 6:2. Po té se uvedl Zizu Pýcha na 7 : 2 a tečku za utkáním udělal Kristen z přímého kopu konečný stav 8:2.
Chválím celý tým za předvedený výkon. Slušný fotbal a hodně gólů. Teď se musíme připravit na Ďáblice. Pokud se nám podaří vyhrát máme opravdu nakročeno k postupu. My starší ale víme, že ten poslední krok je opravdu nejtěžší.