A co dál?

Turnaj č. 7

Starší přípravka, ročník 2009

Neděle, 27.01.2019, Hamr, Braník:

Tento turnaj byl poznamenán tím, že se na poslední chvíli odhlásili tři soupeři. I proto jsme měli možnost postavit tři týmy DJM. Abychom se tak nějak podívali pravdě do očí, rozhodli jsme se tentokrát poskládat sestavy dle výkonosti hráčů. Na herním projevu týmů i na výsledcích to bylo samozřejmě zřetelně znát. Nám však z tohoto turnaje vyvstávají jasné otázky: co teď dál? Jsou příliš velké výkonnostní rozdíly mezi jednotlivými hráči. Máme do konce sezóny čas najít odpověď na jasnou otázku: co dál s růžovým týmem? Bez individuálního tréninku to dál nepůjde…

 

Sestava žlutýtým: Meduna, Nevdashov, Válek, Baleja, Tvrdek, Knápek

I přes kvalitní herní projev a spoustu nastřílených gólů je potřeba najít pár drobných chybiček i v tomto týmu: chybí kvalitní první dotek s balónem a to vesměs všem. Občas vázne rozehrávka z obrany. Chybí klid a snaha konstruktivně nejen nahrát, ale i zakončit. Občas předržujeme míče a riskujeme zranění. Ale jinak bravo, hoši, na tento fotbal se dalo dívat. Ondra Knápeknavíc, již podruhé v tomto měsíci, vyhrál souboj o krále střelců turnaje. Jeho 8 gólůbyl náš dosavadní rekord na turnajích.

 

Sestava červenýtým: Dovolil, Vrána, Kakos, Topič, Hiduts, Nedvěd

Tento tým jednoznačně táhl herně i gólově Míša Nedvěd. Hrál s neuvěřitelnou chutí a jeho projev působil až téměř ronaldovsky. Nechybělo sebevědomí, hezká souhra s Jáchymem Topičem, krásné branky, spousta vyhraných soubojů 1vs.1. Druhý hráč s osmi nastřílenými góly, nicméně soutěž střelců v závěrečném rozstřelu prohrál. Určitě se ale jednalo o nejlepšího hráče turnaje

 

Sestava růžovýtým: Zach, Vlastník, Kozlovskyj, Foltýn, Vihan, Zemánek

Adam Zachv brance se činil, seč mohl, nicméně děravou obranu nespasí ani čaroděj. A vizitka útoku bez jediného vstřeleného gólu?? Žalostné! Rádi bychom využili této možnosti a vyzvali opakovaně ty hráče, kterým chybí základní fotbalové dovednosti, aby se začali neprodleně věnovat individuálnímu tréninku dřív, než bude pozdě.

 

 

Výsledky:

Meteor – DJM žlutá                          0 – 0

DJM červená – FA                              4 – 1 (Nedvěd 2x, Topič 2x)

DJM růžová – Meteor                       0 – 4

DJM žlutá – DJM červená                  2 – 2 (Baleja 1x, Tvrdek 1x – Nedvěd 1x, Topič 1x)

FA – DJM růžová                                7 – 0

Meteor – DJM červená                     1 – 1 (Nedvěd 1x)

DJM žlutá – FA                                   5 – 1 (Knápek 3x, Tvrdek 1x, Baleja 1x)

DJM růžová – DJM červená              0 – 5 (Nedvěd 4x, Topič 1x)

Meteor – FA                                      1 – 1

DJM žlutá – DJM růžová                   11 – 0 (Knápek 5x, Tvrdek 2x, Válek 2x, Baleja 1x, Nevdashov 1x)

 

Pořadí Tým Výhry Remízy Prohry Vstřelené góly Obdržené góly Body
1. DJM žlutá 2 2 0 18 3 8
2. DJM červená 2 2 0 12 4 8
3. Meteor Praha 1 3 0 6 2 6
4. Fotbalová akademie 1 1 2 10 10 4
5. DJM růžová 0 0 4 0 27 0

 

 

Trenéři: Dovolil, Meduna, Tvrdek, Knápek

 

Vzhledem k nastávajícím pololetním a následným jarním prázdninám nás čeká téměř třítýdenní turnajové volno. Další turnaj odehrajeme v neděli, 10.02.2019 opět na Hamru. Soupeřem nám bude Meteor Praha, FC Vlašim, S.S.Ostrá, SK Český Brod a SKP Rakovník.