3 tréninková utkání v jeden den

FK Dukla JM 2009 – FK Dukla JM 2008

Dalšími tréninkovými zápasy jsme pokračovali v pátek, 03.11.2017 na Mikulce. Na třech hřištích se sešlo přibližně 55 malých fotbalistek a fotbalistů. K vidění byla spousta parádních fotbalových akcí a neméně pěkných branek.

Sestava: Tvrdek, Knápek, Meduna, Ešner, Enenkel, Nevdashov, Válek, Nedvěd, Černý, Shvets, Dovolil

Vyrovnané utkání bylo okořeněné spoustou pěkných fotbalových akcí. Vyčníval zde Denis Nevdashov, skvělý výkon. Velmi se zlepšují Méďa s Kirílkem Shvetsem a Maty Černým. Samozřejmě jsme hřešili i na velké množství zahozených šancí.

Výsledek:       15 – 11

Branky: Ešner 4x, Černý 2x, Tvrdek 2x, Meduna 2x, Enenkel 2x, Nevdashov 2x, Válek 1x

Trenér: Tvrdek

FK Dukla JM 2009 – FK Dukla JM 2010

Sestava 1: Bártů, Kakos, Oth, Zach, Vlastník, Vachalovský, Forman, Trůta, Vamberský

Celkem jednostranné utkání, ve kterém si zastřílel a gól dal snad každý. Velký dík soupeři za statečné držení zástavy FK Dukla JM. Krásný „comeback“ do sestavy oslavil Fíla Oth po dlouhém a vleklém zranění klíční kosti – se svými 7mi góly se stal hned nejlepším střelcem utkání.

Výsledek:       32 – 2

Branky: Oth 7x, Bártů 6x, Kakos 5x, Forman 4x, Vamberský 4x, Zach 3x, Trůta 2x, Vlastník 1x

Trenér: Dovolil, Meduna

Sestava 2: Zouhar, Topič, Ginley, Kalmus, Carmine, Foltýn, Kozlovskyj

Zde nám soupeř dal asi nejvíce zabrat. Vlastní nesoustředěností zejména ve 3. čtvrtině utkání, kdy jsme dostali celkem 6 branek, jsme dovolili soupeři zápas hezky zdramatizovat. Nutné uznat, že i na tomto hřišti působil soupeř velmi sympatickým fotbalovým dojmem.

Výsledek:       10 – 10

Branky: Topič 3, Ginley 3x, Foltýn 2x, Zouhar 1x, Kalmus 1x