3. místo v tabulce

1.hřiště:

Sestava. Hornek.L., Bulíř. L., Novák. J,. Hroneš D.,Kavan J.,Forejt J.,Rasezberger M.,Berisha D.

V sobotu 13.6 2015.jsme odehráli poslední MU. v této sezoně měl to být jeden s lehčích zápasu ,ale na našem 1. hřišti nás soupeř překvapil . Po prvních 12. minutách kdy jsme v celku v poklidu vedli 3:1 a mysleli jsme si že si zahrajeme už jen pro radost ,tak byl opak pravdou.Jak jsme už několikrát zažili ,kluci nastoupili do další fáze zápasu jak vyměněný a Zličín nás začal přehrávat. Ne fotbalovostí ,ale velký rozdíl byl v bojovnosti a touze po vítězství . Nakonec jsme podlehli o jednu branku  a mužem poděkovat klukům na druhém hřišti kteří jednoznačně vyhráli a tak jsme zakončili sezonu vítězstvím.   Celkový výsledek: 7:8

2.hřiště

Sestava :  Dan Mohammad (B) , Adam Kendra ( 5 ) , Ema Nováková ( 2 ) , Jonáš Topič ( 6 ) , Tomáš Bakalík ( 6 ) , Tomáš Koptiš ( 1 ), Mikuláš Fatka ( 1 ) , James Dear ( 1 )

Skóre :  22:5

V sobotu 13.6. jsme nastoupili k poslednímu mistrovskému zápasu proti PK Zličín , kde jsme měli potvrdit jasnou výhru a to se povedlo . Už od začátku byla vidět převaha domácího mužstva FK Dukla JM . Ani v jedné třetině jsem neměl k mužstvu žádné připomínky.Nechyběla pěkná střela , pěkné kličky ani hezká kombinace .

Třetiny : 5:1 , 8:1 , 4:0  v obraně nový Jimi , Mikuláš a T. Koptiš plnili svojí práci dobře. V útoku nechyběli pěkné akce , které končili skoro vždy v bráně . Ve čtvrté třetině jsem obrátil sestavu a bylo znát , že lepší hráči v útoku mají problémy být v obraně a naopak skóre pouze v ,, 5 : 3“  i nato se musíme od nové sezóny zaměřit i když kluci již mají vybrané své pozice , které chtějí hrát.

Děkuji opět všem hráčům za výhru , která celkově znamenala 3. místo v tabulce .  VELKÁ GRATULACE !!!!!!!!!