2 výhry za 2 dny

„Fotbalová akademie Praha“ z.s. – FK Dukla Jižní Město z.s. 12:22 (8:10)

Neděle 24. 9. 2017 16:30

Sestava 1: Bruno Hybeľ, Fanda Bednář, Marek Tichý, Ondrík Vamberský, Ondrík Bartů, Honza Chroust

Sestava 2: Filip Reigl, Kuba Šlézar, Luky Vaníček, Maki Juhásová, Jáchym Topič, Filip Bílý

V nedelne odpoledne jsme se sesli v arealu SK Strizkov, abychom zmerili sily a s chuti si zahrali proti celku Fotbalove akademie Praha.

Kvuli marodce jsme v nedeli dopoledne na posledni chvili povolali i benjamínky v nasem tymu Honzika Chrousta a Filipa Bilyho.

Na obou hristich bylo k videni nemalo hezkych a napinavych okamziku.

Hriste 1: Na Bruna se muzem oprit jak vzadu, tak vepredu. Vepredu se neboji si navest mic a zakoncit. Stejne tak mame v zive pameti jeho rychly navrat dozadu pri utoku soupere a vykopavani mice z brankove lajny (po vybornem zakroku golmana Ondrika).

Fandik zvlada pozici zadniho i předního utocnika. Mice se neboji a snazi se s nim pracovat i proti presile, a to si cenime.

Marek je tichy bojovnik k pohledani a v nedeli ho bylo plny hriste. Jak jinak si vysvětlit, ze v jedne chvili srdnate vypomaha v obrane a 5 vterin na to se skluzem snazi prosadit před branou soupere?

Honzik s nama trenuje ani ne tyden a v nedeli si odbil premieru. Soupere se nebal a párkrát se co by z pozice předního utocnika dostal i do zakonceni. Pokud bude na treninku vzorne pracovat, startu a golu bude urcite pribyvat.

Ondrik Vambersky nam tradicne prisel vypomoct a blysknul se hezkymi individuálními akcemi a brankami. Nove nam prisel jak do pole, tak do brany vypomoct i Ondrik Bartu – predvedl mnohe robinzonady i gol z pulky hriste.

Hriste 2: U Filipa je vidno, ze na hristi hodne premysli a snazi se vždy byt na spravnem miste. Když se dostane k mici, miri si to rychle se zapojenim klicek na branu soupere.

Kuba se v nedeli strelecky vyradil a jak sam říká, vstrelil hattrick a 2 branky.

Luky ma rad utoceni a před branou soupere je nepochybne platnym hracem svého tymu. Ještě vice ale muze pomoct, pokud se bude po kazde ztrate mice i vracet dozadu se snahou pro svůj tym mic znovu vybojovat.

Maki se první minuty zapasu osmělovala, ale pak ve druhé polovine to rozbalila. Par povedenych akci a hned ji bylo plny hriste. Kluky si tam povodila.

Filip Bily – Filip byl povolan par hodin před zapasem a svým vykonem si hned vyslouzil nominaci i na pondelni zapas. Zdobi ho nebojacne vykony a dokonce si stoupne i do brany (kde si taky pocina velmi dobre). Verime, ze snaha, kterou ukazuje v treninku i v zapase, ho pomalu ale jiste dovede na uroven zkusenejsich spoluhracu.

Jachym nam v nedeli prisel premierove vypomoct, za co mu chceme podekovat.

FK Dukla Jižní Město z.s. – Sportovní klub Motorlet Praha, spolek 20:15 (8:8)

Pondělí 25. 9. 2017 16:30

Sestava 1: Filip Reigl, Bruno Hybeľ, Fanda Bednář, Marek Tichý, Oliver Zouhar, Honza Chroust

Sestava 2: Kuba Šlézar, Luky Vaníček, Maki Juhásová, Filip Bílý, Ondrík Vamberský, Ondrík Bartů, Luky Volf

V pondělí jsme na domacim hristi na Mikulce privitali tym Motorletu Praha, který nastoupil s mnoha hracema rocniku 2011 a dokonce i s jednou 2012.

Nasi hraci si s chuti zahrali (i když po zapase meli paradoxne nejvic energie) a mnoho z nich si na svůj ucet pripsalo další branky ci hezke klicky. Oproti nedeli nam prisel vypomoct Oliver a Luky, za co jim dekujeme. Oliver zatezil konto soupere mnoha golama, ale co si ceníme ještě vic je, ze bojoval o každý jeden mic a klukum pomahal, co to slo. Luky bezel z bezeckeho treninku, aby rozbehal hrace soupere a svym vykonem prispel k hezkému fotbalovému predstaveni.

Doufame, ze hraci zustanu i pocas nadchazejiciho volneho vikendu verni sportu a radostnemu pohybu.