1. zimní turnaj – Hamr Braník

Sezona se nám posunula do měsíců, kdy se už venku moc hrát nedá, proto jsme pro naše děti přihlásili několik zimních turnajů. Prvním z nich byl sobotní turnaj pro ročník 2010 a ml. ve sportovním centru Hamr Braník. Děti si tu zahráli např. se dvěma týmy Viktorie Plzeň, dva týmy postavilo i Tempo a šestici účastníků doplnil Králův Dvůr. V turnaji jsme naplno bodovali sice jen v jednom zápase, připsali si na konto také jednu remízu a tři porážky, ale naše borce(z nich někteří jsou navíc ročník 2011) musíme přesto pochválit, zejména za bojovnost a neutuchající snahu zvrátit i nepříznivý vývoj utkání. Na většině je znát pokrok proti prvním turnajům, navíc zimní turnaje, kterých se letos účastníme, mají velice kvalitní  obsazení. I proto je velká škoda, že jsme opět museli na poslední chvíli měnit nominaci. Chceme dát příležitost všem hráčům, kteří trénují, a bylo by dobré, kdyby si vyzkoušeli turnajové zápasy, které je mohou fotbalově posunout dále. Nominaci dáváme vědět dostatečně včas, čekáme však také včasnou odezvu od rodičů, zda se s dětmi mohou turnaje zúčastnit, či nikoli.Rodičům děkujeme za hlasitou podporu našeho týmu.

SESTAVA: Bruno Hybel,Alex Kubín,Daniel Míkovec,František Bednář,Jakub Šlézar,Lukáš Vaníček,Marek Mrozek,Markéta Juhásová,Martin Jakub Rychna

ZÁPASY:

Dukla JM: Králův Dvůr  2:2 (Markéta,Bruno)

Plzeň  : Dukla JM  5:0

Plzeň B : Dukla JM  4:1 (Alex)

Dukla JM: Temposauři  1:0 (Markéta)

Dukla JM: Tempodraci  2:5 (Markéta,Alex)

Trenéři: Andělová,Mrozek